Szkolenia przez internet

Wielu przedsiębiorców doskonale rozumie problem, jakim jest brak wolnego czasu. Owy niedosyt nieodzownie wiąże się z tym, iż osoby faktycznie tego potrzebujące nie mogą pozwolić sobie na udział w różnorodnych kursach. Dlatego właśnie, zespół Skills proponuje swoim Klientom szkolenia przez internet, których jakość oraz intensywność w niczym nie odbiega od form stacjonarnych. Gwarantujemy, iż metodą online uzyskacie Państwo maksymalną ilość niezbędnych materiałów oraz programów sprawdzających kompetencje.

Profesjonalne sprzątanie

Jesteśmy specjalistami oferującymi profesjonalne sprzątanie biur i osiedli mieszkaniowych w przystępnych cenach. W ramach naszej działalności zajmujemy się czyszczeniem klatek schodowych i innych pomieszczeń wspólnych, myciem okien i fasad budynków, a także kompleksową pielęgnacją zieleni przynależącej do obiektu, w którym utrzymujemy czystość. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do właścicieli i zarządców biurowców bądź też bloków mieszkalnych, których obiekty znajdują się w Warszawie.

Artykuły biurowe sklep internetowy

W sklepie internetowym IBEX znajdziecie Państwo szeroki asortyment artykułów biurowych i papierniczych wszelkiego rodzaju. Świadczymy także usługi wykonywania nadruków offsetowych na papierach firmowych i kopertach. Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień, najwyższą jakość produktów i korzystne ceny.

Akcesoria biurowe online

Nie musisz szukać daleko, aby odnaleźć najwyższą jakość w najlepszej, przystępnej cenie. To tutaj, w naszej ofercie jest wszystko, czego możesz potrzebować w codziennej pracy. Prowadząc sprzedaż online mamy możliwość błyskawicznego realizowania zlecenia - jest to oferta dla Klientów z całej Polski. Naszym największym atutem jest rozmach, z jakim uzupełniamy asortyment akcesoriów biurowych. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest komplementarna i niezwykle nowoczesna. Sprawdź sam i skorzystaj z niej!

Księgowość

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który od wielu lat zajmuje się wspieraniem dużych i małych przedsiębiorstw gospodarczych w wykonywaniu codziennych obowiązków, podczas gdy my świadczymy usługi księgowe. BMD to biuro rachunkowe z siedzibą w Częstochowie, które zajmuje się między innymi księgowością: sporządzaniem deklaracji i rozliczeń podatkowych, prowadzeniem ksiąg pomocniczych, bieżącym udzielaniem porad, rozliczaniem kosztów, a także świadczymy usługi kadrowo-płacowe, w tym prowadzimy akty osobowe pracowników.