Szkolenia przez internet

Wielu przedsiębiorców doskonale rozumie problem, jakim jest brak wolnego czasu. Owy niedosyt nieodzownie wiąże się z tym, iż osoby faktycznie tego potrzebujące nie mogą pozwolić sobie na udział w różnorodnych kursach. Dlatego właśnie, zespół Skills proponuje swoim Klientom szkolenia przez internet, których jakość oraz intensywność w niczym nie odbiega od form stacjonarnych. Gwarantujemy, iż metodą online uzyskacie Państwo maksymalną ilość niezbędnych materiałów oraz programów sprawdzających kompetencje.

wskaźniki finansowe

Dobra analiza pozwoliła już dawno wywnioskować, że można osiągnąć o wiele więcej plusów i korzyści, aniżeli w przypadku gdybyśmy takie akcje posiadali. Wskaźniki finansowe w naszym oprogramowaniu pomagają pogłębić ocenę sytuację finansową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z proponowanym przez nas systemem.

Profesjonalne sprzątanie

Jesteśmy specjalistami oferującymi profesjonalne sprzątanie biur i osiedli mieszkaniowych w przystępnych cenach. W ramach naszej działalności zajmujemy się czyszczeniem klatek schodowych i innych pomieszczeń wspólnych, myciem okien i fasad budynków, a także kompleksową pielęgnacją zieleni przynależącej do obiektu, w którym utrzymujemy czystość. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do właścicieli i zarządców biurowców bądź też bloków mieszkalnych, których obiekty znajdują się w Warszawie.

Artykuły biurowe sklep internetowy

W sklepie internetowym IBEX znajdziecie Państwo szeroki asortyment artykułów biurowych i papierniczych wszelkiego rodzaju. Świadczymy także usługi wykonywania nadruków offsetowych na papierach firmowych i kopertach. Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień, najwyższą jakość produktów i korzystne ceny.

Akcesoria biurowe online

Nie musisz szukać daleko, aby odnaleźć najwyższą jakość w najlepszej, przystępnej cenie. To tutaj, w naszej ofercie jest wszystko, czego możesz potrzebować w codziennej pracy. Prowadząc sprzedaż online mamy możliwość błyskawicznego realizowania zlecenia - jest to oferta dla Klientów z całej Polski. Naszym największym atutem jest rozmach, z jakim uzupełniamy asortyment akcesoriów biurowych. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest komplementarna i niezwykle nowoczesna. Sprawdź sam i skorzystaj z niej!

Biuro księgowe

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu finansów i rachunkowości. Pomagamy w założeniu własnego przedsiębiorstwa i uzyskaniu wszelkich niezbędnych pozwoleń oraz licencji. Biuro księgowe i-BRA w Szczecinie zajmuje się ewidencją wynagrodzeń i zakupów oraz sprzedaży dla potrzeb VAT. Sporządzamy także plany amortyzacyjne i sprawozdania finansowe, a także deklaracje PIT. Rozliczamy corocznie działalność na postawie listy podatkowej oraz reprezentujemy Klientów Biznesowych przed Urzędami Skarbowymi.

Księgowość

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który od wielu lat zajmuje się wspieraniem dużych i małych przedsiębiorstw gospodarczych w wykonywaniu codziennych obowiązków, podczas gdy my świadczymy usługi księgowe. BMD to biuro rachunkowe z siedzibą w Częstochowie, które zajmuje się między innymi księgowością: sporządzaniem deklaracji i rozliczeń podatkowych, prowadzeniem ksiąg pomocniczych, bieżącym udzielaniem porad, rozliczaniem kosztów, a także świadczymy usługi kadrowo-płacowe, w tym prowadzimy akty osobowe pracowników.

Ubezpieczenia rolnicze

Negocjowanie warunków polisy z towarzystwami i czuwanie nad wykonaniem umowy to tylko niektóre z usług naszej firmy DG Broker. Pomagamy przedsiębiorcom z Trzcianki i okolic w wyborze najbardziej optymalnego ubezpieczenia. Dokonuje kompleksowej analizy ryzyka i możliwości finansowej danej firmy, a dopiero później proponujemy dany rodzaj zabezpieczenia.