Artykuły biurowe sklep internetowy

W sklepie internetowym IBEX znajdziecie Państwo szeroki asortyment artykułów biurowych i papierniczych wszelkiego rodzaju. Posiadamy m.in. dziurkacze, zszywacze, nożyczki, kleje, datowniki, tusze, notatniki, bloki, wizytowniki, tusze, teczki, bloczki samoprzylepne, artykuły do pisania i korygowania i wiele więcej. Świadczymy także usługi wykonywania nadruków offsetowych na papierach firmowych i kopertach. Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień, najwyższą jakość produktów i korzystne ceny.

Akcesoria biurowe online

Nie musisz szukać daleko, aby odnaleźć najwyższą jakość w najlepszej, przystępnej cenie. To tutaj, w naszej ofercie jest wszystko, czego możesz potrzebować w codziennej pracy. Prowadząc sprzedaż online mamy możliwość błyskawicznego realizowania zlecenia - jest to oferta dla Klientów z całej Polski. Naszym największym atutem jest rozmach, z jakim uzupełniamy asortyment akcesoriów biurowych. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest komplementarna i niezwykle nowoczesna. Sprawdź sam i skorzystaj z niej!

Księgowość

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który od wielu lat zajmuje się wspieraniem dużych i małych przedsiębiorstw gospodarczych w wykonywaniu codziennych obowiązków, podczas gdy my świadczymy usługi księgowe. BMD to biuro rachunkowe z siedzibą w Częstochowie, które zajmuje się między innymi księgowością: sporządzaniem deklaracji i rozliczeń podatkowych, prowadzeniem ksiąg pomocniczych, bieżącym udzielaniem porad, rozliczaniem kosztów, a także świadczymy usługi kadrowo-płacowe, w tym prowadzimy akty osobowe pracowników.

Terapia neurologopedyczna

Nasze centrum pomaga pacjentom, których ośrodkowy układ nerwowy został uszkodzony np. przez udar lub guz mózgu. Przeprowadzana terapia neurologopedyczna skupia się wokół mowy oraz języka, a jej zadaniem jest przywrócenie im sprawności. Leczeniu mogą się poddać, między innymi, osoby, które mają problemy z mówieniem oraz jedzeniem.

Postępowanie restrukturyzacyjne

Doskonale zdajemy sobie sprawy z tego, że ogłoszenie bankructwa jest ostatecznością. Rozpoczęcie postępowania upadłościowego wcale nie musi być jedynym rozwiązaniem. Konsultacje z doradcą, który wnikliwie zapozna się z kondycją prawną i finansową firmy pozwoli ocenić, jaka droga restrukturyzacji przedsiębiorstwa jest nie tyle możliwa, co dopasowana do aktualnych potrzeb firmy. Jesteśmy przekonani, że zmiany przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi dyrektywami zmienią tempo działalności biznesu.

Zwrot podatku z Niemiec

Jeśli chcą Państwo uzyskać zwrot podatku z Niemiec lub też otrzymać profesjonalną pomoc przy jego rozliczeniu, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy rachunkowo-konsultingowej. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają kompleksową obsługę dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą a także osób prywatnych. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby lub firm z nami współpracującymi.

Szkolenia windykacyjne

Jesteśmy profesjonalnym doradcą w zakresie dochodzenia należności. Pomagamy firmą odzyskać długi i przyspieszyć nieterminowe płatności - to sprawdzony sposób na zwiększenie płynności finansowej firmy, oraz zabezpieczenie przed nieuczciwymi kontrahentami. Przeprowadzamy także szkolenia windykacyjne. Analizujemy sytuacje firmy i proponujemy optymalne rozwiązania biznesowe.

sprzedaż złota Wrocław

Ustroje i systemy polityczne się zmieniają, nowe kraje powstają i upadają, waluty nieustannie tracą i zyskują na wartości. W tym nieco szalonym świecie pewne prawidła są jednak trwałe. Sprzedaż złota, jaką poza jego skupem oferuje Państwu wrocławska firma Grosz, dotyczy właśnie jednej z takich rzeczy. Jest to kruszec, który niezależnie od sytuacji stanowi finansowe zabezpieczenie na nawet najtrudniejsze czasy, dlatego warto być przezornym i zaopatrzyć się w jego rezerwę, choć oczywiście mamy nadzieję, że nigdy nie będzie potrzeby się nim posługiwać.

Usługi rachunkowe

Doradztwo podatkowe, gospodarcze, usługi rachunkowe - Wrocław. Jesteśmy firmą, która za główny cel postawiła sobie zadowolenie klienta. Twoja satysfakcja jest naszą satysfakcją - dlatego robimy wszystko, aby współpraca z nami przyniosła Ci korzyści. Wszystkie usługi rachunkowe świadczone przez naszą firmę z Wrocławia charakteryzują się dokładnością i sumiennością, możesz więc być pewien, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania. Powierz swoje sprawy w ręce specjalistów i przekonaj się, ile dobrego wyniknie z naszej współpracy.

Biuro rachunkowe Wrocław

Zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości firmy, w tym KPiR, Karty podatkowej czy sporządzaniem analizy finansowej przedsiębiorstwa. Biuro rachunkowe Exactly we Wrocławiu oferuje także usługi z zakresu kadr i płac, takie jak naliczanie wynagrodzeń czy przekazywanie do ZUS zgłoszeniowych i rozliczeniowych dokumentów oraz ich sporządzanie. Prowadzimy także akta osobowe pracowników i tworzymy listę płac. Ponadto rejestrujemy działalności gospodarcze, przygotowujemy dokumentację do wniosków kredytowych i roczne zeznania oraz wiele innych.

Ubezpieczenie mieszkania

Zależy ci na właściwej ochronie twoich czterech kątów? Jeśli tak, to musisz obowiązkowo wykupić ubezpieczenie mieszkania. Oferty pośredników opisane na naszej stronie internetowej są zróżnicowane pod względem obszarów, które obejmują, a także dodatkowych usług, które oferują w ramach wykupionej ochrony.

Biuro rachunkowe Wrocław

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty na usługi księgowe, jaką przedstawia nasze biuro rachunkowe. Wrocław to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. To tutaj realizujemy zlecenia dla naszych klientów. Posiadamy wielu stałych klientów, a także wciąż pozyskujemy nowych. Zapraszamy do współpracy i do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty dostępnej na stronie internetowej.

kurs na ładowarki

Działasz w branży budowlanej i pragniesz poszerzyć swoje kwalifikacje do kierowania ciężkim sprzętem? Wybierz oferowany przez nas kurs na ładowarki jednonaczyniowe. Posiadamy prawie 30 lat doświadczenia w szkoleniu kierowców i dbamy o to, aby przekazać przyszłym operatorom niezbędną wiedzę oraz umiejętności.