Artykuły biurowe sklep internetowy

W sklepie internetowym IBEX znajdziecie Państwo szeroki asortyment artykułów biurowych i papierniczych wszelkiego rodzaju. Posiadamy m.in. dziurkacze, zszywacze, nożyczki, kleje, datowniki, tusze, notatniki, bloki, wizytowniki, tusze, teczki, bloczki samoprzylepne, artykuły do pisania i korygowania i wiele więcej. Świadczymy także usługi wykonywania nadruków offsetowych na papierach firmowych i kopertach. Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień, najwyższą jakość produktów i korzystne ceny.

Postępowanie restrukturyzacyjne

Doskonale zdajemy sobie sprawy z tego, że ogłoszenie bankructwa jest ostatecznością. Rozpoczęcie postępowania upadłościowego wcale nie musi być jedynym rozwiązaniem. Konsultacje z doradcą, który wnikliwie zapozna się z kondycją prawną i finansową firmy pozwoli ocenić, jaka droga restrukturyzacji przedsiębiorstwa jest nie tyle możliwa, co dopasowana do aktualnych potrzeb firmy. Jesteśmy przekonani, że zmiany przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi dyrektywami zmienią tempo działalności biznesu.

Zwrot podatku z Niemiec

Jeśli chcą Państwo uzyskać zwrot podatku z Niemiec lub też otrzymać profesjonalną pomoc przy jego rozliczeniu, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy rachunkowo-konsultingowej. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają kompleksową obsługę dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą a także osób prywatnych. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby lub firm z nami współpracującymi.

Szkolenia windykacyjne

Jesteśmy profesjonalnym doradcą w zakresie dochodzenia należności. Pomagamy firmą odzyskać długi i przyspieszyć nieterminowe płatności - to sprawdzony sposób na zwiększenie płynności finansowej firmy, oraz zabezpieczenie przed nieuczciwymi kontrahentami. Przeprowadzamy także szkolenia windykacyjne. Analizujemy sytuacje firmy i proponujemy optymalne rozwiązania biznesowe.

sprzedaż złota Wrocław

Ustroje i systemy polityczne się zmieniają, nowe kraje powstają i upadają, waluty nieustannie tracą i zyskują na wartości. W tym nieco szalonym świecie pewne prawidła są jednak trwałe. Sprzedaż złota, jaką poza jego skupem oferuje Państwu wrocławska firma Grosz, dotyczy właśnie jednej z takich rzeczy. Jest to kruszec, który niezależnie od sytuacji stanowi finansowe zabezpieczenie na nawet najtrudniejsze czasy, dlatego warto być przezornym i zaopatrzyć się w jego rezerwę, choć oczywiście mamy nadzieję, że nigdy nie będzie potrzeby się nim posługiwać.

Usługi rachunkowe

Doradztwo podatkowe, gospodarcze, usługi rachunkowe - Wrocław. Jesteśmy firmą, która za główny cel postawiła sobie zadowolenie klienta. Twoja satysfakcja jest naszą satysfakcją - dlatego robimy wszystko, aby współpraca z nami przyniosła Ci korzyści. Wszystkie usługi rachunkowe świadczone przez naszą firmę z Wrocławia charakteryzują się dokładnością i sumiennością, możesz więc być pewien, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania. Powierz swoje sprawy w ręce specjalistów i przekonaj się, ile dobrego wyniknie z naszej współpracy.

Biuro rachunkowe Wrocław

Zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości firmy, w tym KPiR, Karty podatkowej czy sporządzaniem analizy finansowej przedsiębiorstwa. Biuro rachunkowe Exactly we Wrocławiu oferuje także usługi z zakresu kadr i płac, takie jak naliczanie wynagrodzeń czy przekazywanie do ZUS zgłoszeniowych i rozliczeniowych dokumentów oraz ich sporządzanie. Prowadzimy także akta osobowe pracowników i tworzymy listę płac. Ponadto rejestrujemy działalności gospodarcze, przygotowujemy dokumentację do wniosków kredytowych i roczne zeznania oraz wiele innych.

Biuro rachunkowe Wrocław

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty na usługi księgowe, jaką przedstawia nasze biuro rachunkowe. Wrocław to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. To tutaj realizujemy zlecenia dla naszych klientów. Posiadamy wielu stałych klientów, a także wciąż pozyskujemy nowych. Zapraszamy do współpracy i do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty dostępnej na stronie internetowej.

kurs na ładowarki

Działasz w branży budowlanej i pragniesz poszerzyć swoje kwalifikacje do kierowania ciężkim sprzętem? Wybierz oferowany przez nas kurs na ładowarki jednonaczyniowe. Posiadamy prawie 30 lat doświadczenia w szkoleniu kierowców i dbamy o to, aby przekazać przyszłym operatorom niezbędną wiedzę oraz umiejętności.

Mennica Kraków

Mennica z Krakowa oferuje sztabki złota na sprzedaż, zarówno jako pamiątka, jak i jako inwestycja. Jeśli klienci zdecydują się na kupienie tego kruszcu jako prezentu, można wówczas kupić go w specjalnej oprawie, jak również z grawerem upamiętniającym okazję (np. narodziny, chrzest, ślub, rocznicę, czy jakiekolwiek inne święto).

Złoto inwestycyjne w sztabkach

Można u nas nabyć kruszec umożliwiający lokatę kapitału. Dostępne w sklepie złoto inwestycyjne w sztabkach o próbie 999,9 pochodzi ze Szwajcarii oraz posiada certyfikat LBMA. Sprzedawane jest w specjalnych opakowaniach certyfikujących jego autentyczność. Oferujemy warianty o wadze od 1 do nawet 100 g.

Urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe to sprzęty, które powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym biurze. W naszej ofercie znajdziesz artykuły najlepszych producentów, które spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem. Jesteśmy całkowicie przekonani, że wybór naszych urządzeń wielofunkcyjnych laserowych dostarczy Ci wielu powodów do zadowolenia.

Tłumaczenia dowodów rejestracyjnych

Tłumaczenia dokumentów samochodowych to usługa, która wykorzystywana jest głównie przez osoby sprowadzające pojazdy z zagranicy. W naszej ofercie znajdą jednak Państwo nie tylko tłumaczenie dokumentów samochodowych, ale także dowodów rejestracyjnych z różnych krajów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

optymalizacja podatkowa Warszawa

W stolicy naszego kraju, w Warszawie, ulokowana została siedziba naszego biura, w której prowadzona jest między innymi kompleksowa optymalizacja podatkowa. Specjalista w swojej dziedzinie pomoże Ci wybrać najlepsze ścieżki odprowadzania świadczeń, dzięki którym nie będziesz musiał martwić się o ich poprawność.

Kursy uzupełniające dla kierowców

Nie tylko dla nowych, nie tylko od podstaw! Prowadzimy również kursy uzupełniające dla kierowców. Podnieś kwalifikacje swojej kadry albo sam zatroszcz się o wiedzę i potwierdzające ją dokumenty. Mogą przydać się w nowej pracy lub stać się prostą drogą do awansu. Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową.

PIT 2 kiedy składać

W każdym kraju obowiązuje ściśle przestrzegane procedury podatkowe. Podobnie jest również w Polsce. PIT 2, kiedy składać? Jest to zdecydowanie jedno z najczęściej przewijających się pytań, na które ciężko jest odpowiedzieć w sposób jednoznaczny. Istnieją jednak terminy dotyczące umowy zlecenie związane z dokumentacją.