Artykuły biurowe sklep internetowy

W sklepie internetowym IBEX znajdziecie Państwo szeroki asortyment artykułów biurowych i papierniczych wszelkiego rodzaju. Posiadamy m.in. dziurkacze, zszywacze, nożyczki, kleje, datowniki, tusze, notatniki, bloki, wizytowniki, tusze, teczki, bloczki samoprzylepne, artykuły do pisania i korygowania i wiele więcej. Świadczymy także usługi wykonywania nadruków offsetowych na papierach firmowych i kopertach. Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień, najwyższą jakość produktów i korzystne ceny.

Postępowanie restrukturyzacyjne

Doskonale zdajemy sobie sprawy z tego, że ogłoszenie bankructwa jest ostatecznością. Rozpoczęcie postępowania upadłościowego wcale nie musi być jedynym rozwiązaniem. Konsultacje z doradcą, który wnikliwie zapozna się z kondycją prawną i finansową firmy pozwoli ocenić, jaka droga restrukturyzacji przedsiębiorstwa jest nie tyle możliwa, co dopasowana do aktualnych potrzeb firmy. Jesteśmy przekonani, że zmiany przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi dyrektywami zmienią tempo działalności biznesu.

Zwrot podatku z Niemiec

Jeśli chcą Państwo uzyskać zwrot podatku z Niemiec lub też otrzymać profesjonalną pomoc przy jego rozliczeniu, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy rachunkowo-konsultingowej. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają kompleksową obsługę dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą a także osób prywatnych. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby lub firm z nami współpracującymi.

sprzedaż złota Wrocław

Ustroje i systemy polityczne się zmieniają, nowe kraje powstają i upadają, waluty nieustannie tracą i zyskują na wartości. W tym nieco szalonym świecie pewne prawidła są jednak trwałe. Sprzedaż złota, jaką poza jego skupem oferuje Państwu wrocławska firma Grosz, dotyczy właśnie jednej z takich rzeczy. Jest to kruszec, który niezależnie od sytuacji stanowi finansowe zabezpieczenie na nawet najtrudniejsze czasy, dlatego warto być przezornym i zaopatrzyć się w jego rezerwę, choć oczywiście mamy nadzieję, że nigdy nie będzie potrzeby się nim posługiwać.

Usługi rachunkowe

Doradztwo podatkowe, gospodarcze, usługi rachunkowe - Wrocław. Jesteśmy firmą, która za główny cel postawiła sobie zadowolenie klienta. Twoja satysfakcja jest naszą satysfakcją - dlatego robimy wszystko, aby współpraca z nami przyniosła Ci korzyści. Wszystkie usługi rachunkowe świadczone przez naszą firmę z Wrocławia charakteryzują się dokładnością i sumiennością, możesz więc być pewien, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania. Powierz swoje sprawy w ręce specjalistów i przekonaj się, ile dobrego wyniknie z naszej współpracy.

Biuro rachunkowe Wrocław

Zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości firmy, w tym KPiR, Karty podatkowej czy sporządzaniem analizy finansowej przedsiębiorstwa. Biuro rachunkowe Exactly we Wrocławiu oferuje także usługi z zakresu kadr i płac, takie jak naliczanie wynagrodzeń czy przekazywanie do ZUS zgłoszeniowych i rozliczeniowych dokumentów oraz ich sporządzanie. Prowadzimy także akta osobowe pracowników i tworzymy listę płac. Ponadto rejestrujemy działalności gospodarcze, przygotowujemy dokumentację do wniosków kredytowych i roczne zeznania oraz wiele innych.

Biuro rachunkowe Wrocław

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty na usługi księgowe, jaką przedstawia nasze biuro rachunkowe. Wrocław to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. To tutaj realizujemy zlecenia dla naszych klientów. Posiadamy wielu stałych klientów, a także wciąż pozyskujemy nowych. Zapraszamy do współpracy i do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty dostępnej na stronie internetowej.

kurs na ładowarki

Działasz w branży budowlanej i pragniesz poszerzyć swoje kwalifikacje do kierowania ciężkim sprzętem? Wybierz oferowany przez nas kurs na ładowarki jednonaczyniowe. Posiadamy prawie 30 lat doświadczenia w szkoleniu kierowców i dbamy o to, aby przekazać przyszłym operatorom niezbędną wiedzę oraz umiejętności.

Mennica Kraków

Mennica z Krakowa oferuje sztabki złota na sprzedaż, zarówno jako pamiątka, jak i jako inwestycja. Jeśli klienci zdecydują się na kupienie tego kruszcu jako prezentu, można wówczas kupić go w specjalnej oprawie, jak również z grawerem upamiętniającym okazję (np. narodziny, chrzest, ślub, rocznicę, czy jakiekolwiek inne święto).

Urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe to sprzęty, które powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym biurze. W naszej ofercie znajdziesz artykuły najlepszych producentów, które spełnią Twoje oczekiwania pod każdym względem. Jesteśmy całkowicie przekonani, że wybór naszych urządzeń wielofunkcyjnych laserowych dostarczy Ci wielu powodów do zadowolenia.

Tłumaczenia dowodów rejestracyjnych

Tłumaczenia dokumentów samochodowych to usługa, która wykorzystywana jest głównie przez osoby sprowadzające pojazdy z zagranicy. W naszej ofercie znajdą jednak Państwo nie tylko tłumaczenie dokumentów samochodowych, ale także dowodów rejestracyjnych z różnych krajów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

optymalizacja podatkowa Warszawa

W stolicy naszego kraju, w Warszawie, ulokowana została siedziba naszego biura, w której prowadzona jest między innymi kompleksowa optymalizacja podatkowa. Specjalista w swojej dziedzinie pomoże Ci wybrać najlepsze ścieżki odprowadzania świadczeń, dzięki którym nie będziesz musiał martwić się o ich poprawność.

PIT 2 kiedy składać

W każdym kraju obowiązuje ściśle przestrzegane procedury podatkowe. Podobnie jest również w Polsce. PIT 2, kiedy składać? Jest to zdecydowanie jedno z najczęściej przewijających się pytań, na które ciężko jest odpowiedzieć w sposób jednoznaczny. Istnieją jednak terminy dotyczące umowy zlecenie związane z dokumentacją.

instrukcja bezpieczeństwa pożarowego Kraków

Nasza oferta obejmuje szereg działań związanych z zapewnieniem zabezpieczenia przeciwwybuchowego, oraz tworzeniem instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Najważniejsze jest dla nas to, by chronić życie i zdrowie pracowników potencjalnie narażonych na ryzyko spowodowane wybuchem. Jesteśmy pewni, że odpowiednio szybko podjęte kroki, zmierzające do zachowania norm bezpieczeństwa, przyczynią się do przyjaznego i bezpiecznego środowiska pracy Twoich pracowników. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Usługi blacharskie

Jeżeli Twój pojazd uległ wypadkowi, lub też poważnej awarii, to zapraszamy Cię do odwiedzenia warsztatu serwisowego Complex Automotive w Pruszkowie. Zajmujemy się kompleksową naprawą samochodów każdej marki. Z myślą o kompleksowej ofercie dla naszych klientów, świadczymy także usługi blacharskie i lakiernicze.

Prawnik medyczny

Czy potrzebujesz pomocy w poradzeniu sobie z prawnymi aspektami medycyny? Prawnik medyczny zajmuje się takimi sprawami! Usługi obejmują doradztwo i reprezentację w sprawach związanych z praktyką medyczną, w tym w sprawach związanych z błędami lekarskimi, prawem farmaceutycznym, regulacjami dotyczącymi prywatności pacjenta i wieloma innymi.