Artykuły biurowe sklep internetowy

W sklepie internetowym IBEX znajdziecie Państwo szeroki asortyment artykułów biurowych i papierniczych wszelkiego rodzaju. Posiadamy m.in. dziurkacze, zszywacze, nożyczki, kleje, datowniki, tusze, notatniki, bloki, wizytowniki, tusze, teczki, bloczki samoprzylepne, artykuły do pisania i korygowania i wiele więcej. Świadczymy także usługi wykonywania nadruków offsetowych na papierach firmowych i kopertach. Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień, najwyższą jakość produktów i korzystne ceny.

Akcesoria biurowe online

Nie musisz szukać daleko, aby odnaleźć najwyższą jakość w najlepszej, przystępnej cenie. To tutaj, w naszej ofercie jest wszystko, czego możesz potrzebować w codziennej pracy. Prowadząc sprzedaż online mamy możliwość błyskawicznego realizowania zlecenia - jest to oferta dla Klientów z całej Polski. Naszym największym atutem jest rozmach, z jakim uzupełniamy asortyment akcesoriów biurowych. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest komplementarna i niezwykle nowoczesna. Sprawdź sam i skorzystaj z niej!

Terapia neurologopedyczna

Nasze centrum pomaga pacjentom, których ośrodkowy układ nerwowy został uszkodzony np. przez udar lub guz mózgu. Przeprowadzana terapia neurologopedyczna skupia się wokół mowy oraz języka, a jej zadaniem jest przywrócenie im sprawności. Leczeniu mogą się poddać, między innymi, osoby, które mają problemy z mówieniem oraz jedzeniem.

Postępowanie restrukturyzacyjne

Doskonale zdajemy sobie sprawy z tego, że ogłoszenie bankructwa jest ostatecznością. Rozpoczęcie postępowania upadłościowego wcale nie musi być jedynym rozwiązaniem. Konsultacje z doradcą, który wnikliwie zapozna się z kondycją prawną i finansową firmy pozwoli ocenić, jaka droga restrukturyzacji przedsiębiorstwa jest nie tyle możliwa, co dopasowana do aktualnych potrzeb firmy. Jesteśmy przekonani, że zmiany przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi dyrektywami zmienią tempo działalności biznesu.

Zwrot podatku z Niemiec

Jeśli chcą Państwo uzyskać zwrot podatku z Niemiec lub też otrzymać profesjonalną pomoc przy jego rozliczeniu, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy rachunkowo-konsultingowej. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają kompleksową obsługę dla przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą a także osób prywatnych. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby lub firm z nami współpracującymi.

Szkolenia windykacyjne

Jesteśmy profesjonalnym doradcą w zakresie dochodzenia należności. Pomagamy firmą odzyskać długi i przyspieszyć nieterminowe płatności - to sprawdzony sposób na zwiększenie płynności finansowej firmy, oraz zabezpieczenie przed nieuczciwymi kontrahentami. Przeprowadzamy także szkolenia windykacyjne. Analizujemy sytuacje firmy i proponujemy optymalne rozwiązania biznesowe.

sprzedaż złota Wrocław

Ustroje i systemy polityczne się zmieniają, nowe kraje powstają i upadają, waluty nieustannie tracą i zyskują na wartości. W tym nieco szalonym świecie pewne prawidła są jednak trwałe. Sprzedaż złota, jaką poza jego skupem oferuje Państwu wrocławska firma Grosz, dotyczy właśnie jednej z takich rzeczy. Jest to kruszec, który niezależnie od sytuacji stanowi finansowe zabezpieczenie na nawet najtrudniejsze czasy, dlatego warto być przezornym i zaopatrzyć się w jego rezerwę, choć oczywiście mamy nadzieję, że nigdy nie będzie potrzeby się nim posługiwać.

Usługi rachunkowe

Doradztwo podatkowe, gospodarcze, usługi rachunkowe - Wrocław. Jesteśmy firmą, która za główny cel postawiła sobie zadowolenie klienta. Twoja satysfakcja jest naszą satysfakcją - dlatego robimy wszystko, aby współpraca z nami przyniosła Ci korzyści. Wszystkie usługi rachunkowe świadczone przez naszą firmę z Wrocławia charakteryzują się dokładnością i sumiennością, możesz więc być pewien, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania. Powierz swoje sprawy w ręce specjalistów i przekonaj się, ile dobrego wyniknie z naszej współpracy.

Biuro rachunkowe Wrocław

Zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości firmy, w tym KPiR, Karty podatkowej czy sporządzaniem analizy finansowej przedsiębiorstwa. Biuro rachunkowe Exactly we Wrocławiu oferuje także usługi z zakresu kadr i płac, takie jak naliczanie wynagrodzeń czy przekazywanie do ZUS zgłoszeniowych i rozliczeniowych dokumentów oraz ich sporządzanie. Prowadzimy także akta osobowe pracowników i tworzymy listę płac. Ponadto rejestrujemy działalności gospodarcze, przygotowujemy dokumentację do wniosków kredytowych i roczne zeznania oraz wiele innych.

Biuro rachunkowe Wrocław

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty na usługi księgowe, jaką przedstawia nasze biuro rachunkowe. Wrocław to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. To tutaj realizujemy zlecenia dla naszych klientów. Posiadamy wielu stałych klientów, a także wciąż pozyskujemy nowych. Zapraszamy do współpracy i do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty dostępnej na stronie internetowej.

kurs na ładowarki

Działasz w branży budowlanej i pragniesz poszerzyć swoje kwalifikacje do kierowania ciężkim sprzętem? Wybierz oferowany przez nas kurs na ładowarki jednonaczyniowe. Posiadamy prawie 30 lat doświadczenia w szkoleniu kierowców i dbamy o to, aby przekazać przyszłym operatorom niezbędną wiedzę oraz umiejętności.

Lean Management kurs

Chcesz, żeby Twoi pracownicy działali efektywniej, mieli większą motywację do pracy i chęć ciągłego doskonalenia się? Jeżeli tak, to tutaj z pomocą przychodzą narzędzia Lean Management. Kurs, który oferujemy, wspomoże Twoją firmę w poprawie jakości wyników. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy m.in. liderów i menedżerów, a także pracowników działu jakości.