Radca prawny Kraków

Poszukujesz radcy prawnego na terenie Krakowa? Zapoznaj się z ofertą Kancelarii Sołhaj. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu prowadzenia powstępowań sądowych w charakterze oskarżyciela i obrońcy, a także w zakresie spraw własnościowych, odszkodowawczych, spadkowych, rodzinnych i innych. Zapraszamy do kontaktu.

Szkolenia przez internet

Wielu przedsiębiorców doskonale rozumie problem, jakim jest brak wolnego czasu. Owy niedosyt nieodzownie wiąże się z tym, iż osoby faktycznie tego potrzebujące nie mogą pozwolić sobie na udział w różnorodnych kursach. Dlatego właśnie, zespół Skills proponuje swoim Klientom szkolenia przez internet, których jakość oraz intensywność w niczym nie odbiega od form stacjonarnych. Gwarantujemy, iż metodą online uzyskacie Państwo maksymalną ilość niezbędnych materiałów oraz programów sprawdzających kompetencje.

wskaźniki finansowe

Dobra analiza pozwoliła już dawno wywnioskować, że można osiągnąć o wiele więcej plusów i korzyści, aniżeli w przypadku gdybyśmy takie akcje posiadali. Wskaźniki finansowe w naszym oprogramowaniu pomagają pogłębić ocenę sytuację finansową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z proponowanym przez nas systemem.

Profesjonalne sprzątanie

Jesteśmy specjalistami oferującymi profesjonalne sprzątanie biur i osiedli mieszkaniowych w przystępnych cenach. W ramach naszej działalności zajmujemy się czyszczeniem klatek schodowych i innych pomieszczeń wspólnych, myciem okien i fasad budynków, a także kompleksową pielęgnacją zieleni przynależącej do obiektu, w którym utrzymujemy czystość. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do właścicieli i zarządców biurowców bądź też bloków mieszkalnych, których obiekty znajdują się w Warszawie.

Bizhub 223

Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty i zamów już dziś jedno z dostępnych w naszym katalogu urządzeń. Biurotech poleca takie rozwiązania, jak Bizhup 223. Jest to opcja dla wymagających i system, który elastycznie dopasowuje się oraz integruje z każdym środowiskiem pracy. Nie zużywa dużych ilości energii elektrycznej.

raport oddziaływania na środowisko

Tylko w naszej firmie, w bardzo profesjonalny oraz solidny sposób przygotowujemy raport oddziaływania na środowisko. www.ekoglob.pl to najlepsze rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, jednocześnie dbając o zgodność prawną i dbanie o środowisko. Chcemy, aby mogli Państwo w ekologiczny i przy okazji ekonomiczny sposób mogli dokonać swojej inwestycji.

Usługi kurierskie

Świadczymy usługi kurierskie na terenie kraju i za granicą. Jeżeli chcesz nawiązać profesjonalną współpracę na najwyższym poziomie, nasza propozycja z pewnością zyska Twoje zainteresowanie. Jesteśmy pewni, że nasze zaangażowanie, doświadczenie i rzetelność pozwolą Ci obdarzyć nas swoim zaufaniem. Zachęcamy do skorzystania z usług kurierskich.

Artykuły biurowe sklep internetowy

W sklepie internetowym IBEX znajdziecie Państwo szeroki asortyment artykułów biurowych i papierniczych wszelkiego rodzaju. Świadczymy także usługi wykonywania nadruków offsetowych na papierach firmowych i kopertach. Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień, najwyższą jakość produktów i korzystne ceny.

Akcesoria biurowe online

Nie musisz szukać daleko, aby odnaleźć najwyższą jakość w najlepszej, przystępnej cenie. To tutaj, w naszej ofercie jest wszystko, czego możesz potrzebować w codziennej pracy. Prowadząc sprzedaż online mamy możliwość błyskawicznego realizowania zlecenia - jest to oferta dla Klientów z całej Polski. Naszym największym atutem jest rozmach, z jakim uzupełniamy asortyment akcesoriów biurowych. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest komplementarna i niezwykle nowoczesna. Sprawdź sam i skorzystaj z niej!

Rozliczenia podatkowe Wrocław

Profesjonalne rozliczenia podatkowe wykonywane przez firmę Ekorol z Wrocławia to najnowocześniejsze standardy i wiedza, wykorzystywana w sposób sprawny i efektywny. Zapewniamy, że dzięki naszej pomocy Państwa firma zyska swobodę i pełne bezpieczeństwo finansowe. Co ważne odciążamy Państwa od działań, nad którym niekoniecznie się Państwo znacie, pozwalając na skupienie się na bieżącej działalności. Zapraszamy.

Biuro księgowe

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu finansów i rachunkowości. Pomagamy w założeniu własnego przedsiębiorstwa i uzyskaniu wszelkich niezbędnych pozwoleń oraz licencji. Biuro księgowe i-BRA w Szczecinie zajmuje się ewidencją wynagrodzeń i zakupów oraz sprzedaży dla potrzeb VAT. Sporządzamy także plany amortyzacyjne i sprawozdania finansowe, a także deklaracje PIT. Rozliczamy corocznie działalność na postawie listy podatkowej oraz reprezentujemy Klientów Biznesowych przed Urzędami Skarbowymi.