Kursy językowe za granicą

Jeśli chcesz nauczyć się języka w szybki i przyjemny sposób - najlepszym rozwiązaniem są profesjonalne kursy językowe za granicą. Poznawanie i odkrywanie ciekawych miejsc, połączone z codzienną nauką teoretyczną i praktyczną języka, pozwala na zapoznanie się z nim od postaw. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla wszystkich naszych klientów. Wystarczy tylko wejść na naszą stronę internetową, zapoznać się ze szczegółową ofertą oraz wybrać odpowiedni dla siebie kurs językowy za granicą. Zapraszamy!

Prawo jazdy Warszawa

Jeżeli chcesz zdawać na Prawo Jazdy w Warszawie, z pewnością powinieneś odwiedzić prowadzony przez nas ośrodek Aurinko. Przeprowadzamy liczne szkolenia w różnych kategoriach. Zapewniamy nowoczesny sprzęt i miłych, kompetentnych instruktorów. Przekonaj się sam - zapraszamy serdecznie do kontaktu i zapoznania się z cennikiem.

Outsourcing IT

W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie wykonywany przez nas w fachowej i profesjonalnej firmie outsourcing kadry IT. Dzięki tego typu rozwiązaniom możliwe jest pozyskiwanie specjalistycznej wiedzy i umiejętności naszych pracowników, bez konieczności zatrudniania ich na stałe. Gwarantujemy niskie ceny.

Biuro pracy Kalisz

Mimo licznych umiejętności jesteś osobą bezrobotną? Szukasz nowych doświadczeń? Nasze biuro pracy pomaga w znalezieniu zatrudnienia za granicą. Posiadamy wiele ofert z Holandii, Belgii czy Niemiec, które są nie tylko atrakcyjne finansowo, ale także pozwolą Ci na podszkolenie języka obcego. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia naszej placówki w Kaliszu.

Ekspertyza ppoż.

W naszej firmie wykonujemy szereg usług z zakresu inżynierii bezpieczeństwa. Obejmują one zarówno kontrole objęte przepisami prawa polskiego, jak i badania na indywidualne życzenie klienta. Wśród naszych propozycji znajduje się między innymi ekspertyza ppoż, analiza ryzyka, doradztwo czy oceny zagrożenia wybuchem.

Uprawnienia SEP

Do naszych podstawowych usług należy nadawanie uprawnień SEP. Przygotowaliśmy ofertę skierowaną do przyszłych elektryków, instalatorów czy osób pracujących w gazownictwie. W naszym ośrodku możesz skorzystać z kursów wyjazdowych lub organizowanych w naszych siedzibach. Otworzyliśmy także platformę do nauki on-line.