Kursy językowe za granicą

Jeśli chcesz nauczyć się języka w szybki i przyjemny sposób - najlepszym rozwiązaniem są profesjonalne kursy językowe za granicą. Poznawanie i odkrywanie ciekawych miejsc, połączone z codzienną nauką teoretyczną i praktyczną języka, pozwala na zapoznanie się z nim od postaw. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla wszystkich naszych klientów. Wystarczy tylko wejść na naszą stronę internetową, zapoznać się ze szczegółową ofertą oraz wybrać odpowiedni dla siebie kurs językowy za granicą. Zapraszamy!

Prawo jazdy Warszawa

Jeżeli chcesz zdawać na Prawo Jazdy w Warszawie, z pewnością powinieneś odwiedzić prowadzony przez nas ośrodek Aurinko. Przeprowadzamy liczne szkolenia w różnych kategoriach. Zapewniamy nowoczesny sprzęt i miłych, kompetentnych instruktorów. Przekonaj się sam - zapraszamy serdecznie do kontaktu i zapoznania się z cennikiem.

IT outsourcing

W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie wykonywany przez nas w fachowej i profesjonalnej firmie outsourcing kadry IT. Dzięki tego typu rozwiązaniom możliwe jest pozyskiwanie specjalistycznej wiedzy i umiejętności naszych pracowników, bez konieczności zatrudniania ich na stałe. Gwarantujemy niskie ceny.

Ekspertyza ppoż.

W naszej firmie wykonujemy szereg usług z zakresu inżynierii bezpieczeństwa. Obejmują one zarówno kontrole objęte przepisami prawa polskiego, jak i badania na indywidualne życzenie klienta. Wśród naszych propozycji znajduje się między innymi ekspertyza ppoż, analiza ryzyka, doradztwo czy oceny zagrożenia wybuchem.