IT outsourcing

W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie wykonywany przez nas w fachowej i profesjonalnej firmie outsourcing kadry IT. Dzięki tego typu rozwiązaniom możliwe jest pozyskiwanie specjalistycznej wiedzy i umiejętności naszych pracowników, bez konieczności zatrudniania ich na stałe. Gwarantujemy niskie ceny.

Nauka angielskiego

Większość pedagogów jest zgodna: największe efekty edukacji widać, gdy łączy się ją z rozrywką. Dlatego też szkoła językowa, proponuje kursy dla najmłodszych połączone z zabawą. Możesz zapisać swoją pociechę na spotkanie w ciągu roku szkolnego, bądź w czasie wakacji. Dla nas najważniejsza jest przyjemna i efektywna nauka angielskiego. Dzieci chętnie przychodzą na zajęcia, ponieważ wiedzą, że będą się dobrze bawić, zaś młodzież - że świetnie przygotują się do egzaminów i certyfikatów.

kursy oprogramowania microsoft

Jest podstawowym wyposażeniem niemal każdego komputera. Kryje przed użytkownikami wiele przydatnych funkcji, które należy poznać, by móc w pełni korzystać z jego funkcji. Kursy oprogramowania Microsoft, czyli jednego z największych producentów software’u na całym świecie to doskonała okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej o Windowsie i jego zastosowaniach.

Kurs angielskiego Warszawa

Pragniemy zaprosić Państwa bardzo serdecznie na kurs angielskiego. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza szkoła językowa. U nas znajdą Państwo wysoką wykwalifikowaną kadrę, która pomoże Państwu w szybkim opanowaniu tego języka. Więcej szczegółów dotyczących kursu angielskiego, na naszej stronie www.

praca tymczasowa

Chciałbyś zdobyć tak cenione w dzisiejszych czasach doświadczenie zawodowe? Powiększyć swoje CV o wiele dodatkowych pozycji? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową biura, dzięki któremu będziesz mógł rozpocząć rozwijającą pracę tymczasową. Atutami tego typu zatrudnienia jest choćby elastyczność godzin, co korzystnie wpływa na godzenie nowych obowiązków z dotychczasowymi. Dodatkowo, ta forma jest dostępna dla ludzi w najróżniejszym wieku, a jednocześnie stwarza możliwość podniesienia kwalifikacji.