Trening umiejętności społecznych

Prowadzimy terapię indywidualną oraz grupową, zajmujemy się pedagogiką oraz logopedią. Psycholog dziecięcy współpracujący z Przedszkolem Pro-Integris w Bydgoszczy oferuje takie zajęcia jak techniki efektywnego uczenia się, na których uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób uczyć się skutecznie oraz lepiej przyswajać i zapamiętywać zebrane informacje. Niezwykle ważnym aspektem tych lekcji jest rozwój kreatywności. Prowadzimy również trening umiejętności społecznych, podczas którego najmłodsi mogą nauczyć się panować nad emocjami i poznają konsekwencje swoich zachowań.

Tapety dla dzieci

W sklepie internetowym na stronie www.kidstown.pl znajdziecie Państwo ogromny wybór tapet do każdego rodzaju pomieszczenia, urządzonego w dowolnym stylu. Proponujemy między innymi atrakcyjne wzory do pokoju dziecięcego, tapety dla dzieci - zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, uniwersalne oraz typowo dziewczęce i chłopięce.

Figurki dla dzieci

Poszukujesz zabawek, dzięki którym Twoja pociecha będzie się rozwijać i dobrze bawić? Figurki dla dzieci dostępne w asortymencie sklepu internetowego to gwarancja pożytecznie spędzonego czasu! Oferta składa się z lalek, postaci z bajek, a także samochodów czy dinozaurów, dzięki czemu znajdziemy tutaj zarówno coś dla chłopca, jak i dziewczynki.

Śpiworek 1.5 tog z nogawkami

Poszukujesz wygodnego i funkcjonalnego rozwiązania dla Twojego maluszka? Oto nasza propozycja - wyjątkowy śpiworek 1.5 tog z nogawkami. Nasz produkt zapewni Twojemu dziecku spokojny sen, bez obaw o zimno. Śpiworek został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając komfort i ciepło podczas snu. Dodatkowo, dzięki praktycznym nogawkom, Twoje dziecko będzie miało swobodę poruszania nóżkami. Śpiworek 1.5 tog z nogawkami to niezbędny element wyprawki każdego małego odkrywcy. Daj swojemu dziecku najlepszą jakość snu!