Trening umiejętności społecznych

Prowadzimy terapię indywidualną oraz grupową, zajmujemy się pedagogiką oraz logopedią. Psycholog dziecięcy współpracujący z Przedszkolem Pro-Integris w Bydgoszczy oferuje takie zajęcia jak techniki efektywnego uczenia się, na których uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób uczyć się skutecznie oraz lepiej przyswajać i zapamiętywać zebrane informacje. Niezwykle ważnym aspektem tych lekcji jest rozwój kreatywności. Prowadzimy również trening umiejętności społecznych, podczas którego najmłodsi mogą nauczyć się panować nad emocjami i poznają konsekwencje swoich zachowań.

Tapety dla dzieci

W sklepie internetowym na stronie www.kidstown.pl znajdziecie Państwo ogromny wybór tapet do każdego rodzaju pomieszczenia, urządzonego w dowolnym stylu. Proponujemy między innymi atrakcyjne wzory do pokoju dziecięcego, tapety dla dzieci - zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, uniwersalne oraz typowo dziewczęce i chłopięce.

Skarpetki bawełniane dla niemowląt

Maluchy szybko rosną i zanim się obejrzymy, zaczynają raczkować i stawiać swoje pierwsze kroki. Nasz sklep oferuje szeroki asortyment, w którym znajdziecie skarpetki bawełniane dla niemowląt. Są w różnych rozmiarach i rodzajach. Przygotowaliśmy modele gładkie, a także z motywami zwierzątek, bajek oraz z ozdobami takimi jak falbanki.

Figurki dla dzieci

Poszukujesz zabawek, dzięki którym Twoja pociecha będzie się rozwijać i dobrze bawić? Figurki dla dzieci dostępne w asortymencie sklepu internetowego to gwarancja pożytecznie spędzonego czasu! Oferta składa się z lalek, postaci z bajek, a także samochodów czy dinozaurów, dzięki czemu znajdziemy tutaj zarówno coś dla chłopca, jak i dziewczynki.