Trening umiejętności społecznych

Prowadzimy terapię indywidualną oraz grupową, zajmujemy się pedagogiką oraz logopedią. Psycholog dziecięcy współpracujący z Przedszkolem Pro-Integris w Bydgoszczy oferuje takie zajęcia jak techniki efektywnego uczenia się, na których uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób uczyć się skutecznie oraz lepiej przyswajać i zapamiętywać zebrane informacje. Niezwykle ważnym aspektem tych lekcji jest rozwój kreatywności. Prowadzimy również trening umiejętności społecznych, podczas którego najmłodsi mogą nauczyć się panować nad emocjami i poznają konsekwencje swoich zachowań.

pluszak na prezent dla dziewczyny

Coraz bliżej 8 marca, a zatem czas pomyśleć o upominku z okazji Dnia Kobiet! Oczywiście można kwiatki i czekoladki, ale może warto by postawić na coś trwałego, co będzie przypominało damom serca o miłości jaką je darzycie? Mamy mnóstwo ciekawych maskotekna prezent na 8 marca, które zachwycą dziewczyny oraz Panie w każdym wieku!

Ubranka na chrzest dla dziewczynki

Oferta naszego sklepu jest kierowana do rodziców, którzy chcą znaleźć ubranka na chrzest dla dziewczynki. W asortymencie obecne są komplety na każdą temperaturę, dzięki czemu będziecie pewni, że Waszemu dziecku jest ciepło i wygodnie. Poza odzieżą możemy też zaoferować buciki i inne dodatki, dzięki którym Państwa dziecko będzie wyglądać olśniewająco.

Wyprawka dla dziecka

Jeżeli zbliża się czas, w którym Wasza rodzina się powiększy, to koniecznie powinniście zadbać o to, aby skompletowane wyprawka dla dziecka zawierała wszystko, co okaże się niezbędne już od pierwszych dni życia niemowlaka. Sklep internetowy Dziecka-Sklep.plma do zaoferowania rozwiązania bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu - zarówno dla rodziców, jak i ich pociech. Znajdziecie tutaj wózki, foteliki, odzież, akcesoria do karmienia oraz wiele innych przydatnych elementów.

Szkolenia językowe dla firmy Wrocław

Każde współczesne przedsiębiorstwo musi ciągle rozwijać umiejętności swoich pracowników, by zwiększać swoją konkurencyjność na rynku. OEI Wrocław organizuje szkolenia językowe dla firm, które uwzględniają prowadzenie dyskusji biznesowych oraz negocjacji, a także naukę autoprezentacji podczas różnego rodzaju spotkań.

Misie przytulanki

Tradycyjne pluszaki cieszą się nieustannym zainteresowaniem zarówno dzieciaków, jak i ich rodziców. W naszym sklepie internetowym Zabawy Raj znajdziesz pluszowe misie przytulanki, które swoim urokiem zachwycą niejednego. Wykonane są z miękkiego i przyjemnego materiału, a w zależności od modelu możesz wybrać aksamitne długie futerko bądź krótsze i bardziej zmierzwione. Z myślą o maluszku posiadają duże brzuszki, by było się do czego przytulić oraz wydają cichy szum, aby uspokoić pociechę. Poznaj serię niedźwiadków na naszej stronie!

Tapety dla dzieci

W sklepie internetowym na stronie www.kidstown.pl znajdziecie Państwo ogromny wybór tapet do każdego rodzaju pomieszczenia, urządzonego w dowolnym stylu. Proponujemy między innymi atrakcyjne wzory do pokoju dziecięcego, tapety dla dzieci - zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, uniwersalne oraz typowo dziewczęce i chłopięce.