Wycieczka do Lwowa

Turyści obierający za kierunek Bieszczady mogą skorzystać z wielu interesujących atrakcji. Do tych mniej oczywistych, ale wartych rozważenia, należy autokarowa wycieczka do Lwowa. Jednodniowa podróż do stolicy Galicji to doskonały pomysł na urozmaicenie urlopu. Uczestnicy mogą liczyć m.in. na spacer zabytkowym Starym Miastem czy wizytę na Cmentarzu Łyczakowskim, na którym spoczywają Maria Konopnicka, Gabriela Zapolska oraz wiele innych znamienitych przedstawicieli polskiej kultury.

Nosidełka turystyczne

Sklep sprzedający wszelkiego rodzaju akcesoria dla osób lubiących aktywny wypoczynek oferuje także takie sprzęty jak nosidełka turystyczne. Dzięki nim, możliwe jest zabranie maluszka na wędrówki po górach czy krajoznawcze. Możliwe jest także używanie ich na co dzień, z racji że są bezpieczne i wygodne dla obu stron.

kulig saniami Zakopane

Zastanawiasz się gdzie w Zakopanem czekają na Ciebie najciekawsze atrakcje? To kulig saniami po Dolinie Chochołowskiej! Organizowana przez nas wyprawa obejmuje nie tylko cieszenie się śniegiem, ale też ciepły poczęstunek wraz z tzw. góralską herbatką. Zwieńczeniem wyprawy będzie taniec i śpiew w wykonaniu kapeli.