Regały na książki drewniane

Jeżeli doceniasz ręcznie wykonane elementy wyposażenia wnętrz, to z pewnością przypadnie Ci do gustu oferta przygotowana przez firmę Wochnik. Specjalizujemy się w usługach stolarskich, obejmujących produkcję takich mebli jak na przykład regał na książki. W naszym sklepie internetowym znajdziesz modele różniące się między sobą wielkością, liczbą półek oraz kształtem konstrukcji. Wszystkie z oferowanych przez nas rozwiązań zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewnić odpowiedni sposób ułożenia.

Wygrodzenia dla trzody

W naszym asortymencie znalazły się rozwiązania umożliwiające przygotowanie słupków i innych komponentów zabezpieczających teren, na którym znajdują się świnie. Wygrodzenia dla trzody mogą powinny zostać wykonane ze stali kwasoodpornej, dzięki czemu pozostaną odporne na między innymi opady atmosferyczne.

Przemysłowe drukarki etykiet

Solidna i wydajna drukarka etykiet pozwoli Ci szybko i wyraźnie oznakować wszelkie Twoje towary. W ofercie posiadamy wysokiej jakości urządzenia, które nigdy Cię nie zawiodą. Dostarczamy i serwisujemy zarówno przemysłowe jak również mobilne i biurowe drukarki etykiet. Zapraszamy serdecznie do zakupów!

Naszywki drukowane

Nanosimy oznaczenia na ubrania robocze, świetnie odwzorowując kolory. Najbardziej popularne naszywki drukowane cechują się trwałością, a naniesiony wzór jest niewyczuwalny w dotyku. Osiągnięcie efektu jest możliwe dzięki transferowi grafiki przeniesionej farbami sublimacyjnymi z papieru na tkaninę. Wskutek tego mogą Państwo spersonalizować wybraną przez siebie odzież.

Borówki

Daje słodziutkie, czasem lekko kwaśne owoce w lecie. Kwitnie pięknymi kwiatami na wiosnę. Borówka amerykańska sprzedawana online w sadzonkach, to idealna roślina do uprawy przez amatorów. Nie wymaga wielu zabiegów pielęgnacyjnych, jest za to odporna na mrozy, choroby i szkodniki. Do ogrodu przy domu.

Narzędzia skrawające sklep

Sprowadzając od najlepszych producentów narzędzia skrawające, nasz sklep zapewnia pełne wyposażenie warsztatu. Naszą ofertę stale uzupełniamy o nowe produkty i usługi, które spełniają obowiązujące normy jak chociażby wiertła koronowe. Wiemy, że spełnienie wszelkich potrzeb i oczekiwań klientów można osiągnąć poprzez sprzedaż renomowanych narzędzi popartą fachową obsługą techniczną. Na wiertła koronowe i narzędzia skrawające sklep ma potwierdzenia, że są zgodne z wymogami technicznymi i wymogami bezpieczeństwa.

obroża dla kota

Pragniemy, aby każdy Klient korzystający z naszej oferty miał możliwość zaopatrzenia się tutaj w najlepsze rozwiązania dla swojego pupila. Sklep Petbutik ma do zaoferowania m. in. najlepsze i sprawdzone akcesoria dla kotów, takie jak obroże, zgrzebła, grzebienie czy szczotki oraz piasek i neutralizator do kuwety.

Śrut do wiatrówek

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż urządzeń strzelających, a także akcesoriów. W naszym asortymencie znajduje się śrut do wiatrówek, który możemy pogrupować na różne rodzaje, w zależności od broni i kalibru. Hobby, jakim jest strzelanie z tego typu sprzętów zyskuje coraz większe zainteresowanie.

Etui na książkę

Asortyment naszego sklepu tworzy bogaty wybór produktów wytwarzanych własnoręcznie. W naszej szerokiej ofercie znajduje się etui na książkę, które dostępne jest w wielu różnych wzorach i kolorach. Dostępne są modele w ananasy, banany, postaci, łuski, pieski, a także bardziej stonowanych, klasycznych kolorach.

Hurtownia BHP

Witamy w firmie OPAK-OL. Nasza hurtownia BHP specjalizuje się w dystrybucji najwyższej jakości rozwiązań z zakresu dbania o higienę i bezpieczeństwo w miejscu pracy bądź użytku publicznego. Oferujemy wytrzymałą i odporną na uszkodzenia odzież roboczą dla pracowników rozmaitych branż, jak również akcesoria toaletowe - w tym dozowniki na środki czystości, papier toaletowy i ręczniki papierowe, kosze na śmieci, preparaty do mycia oraz dezynfekcji powierzchni. Warto zaufać specjalistom od rynku BHP.

Beagle wzorzec rasy

Czym charakteryzuje się beagle? Wzorzec rasy podany poniżej powinien ułatwić rozpoznanie prawdziwego przedstawiciela tego gatunku. Psy te są zazwyczaj średniej wielkości, cechują je długie uszy opadające po bokach głowy, bardzo pewny chód, krótka sierść przystosowana do różnych warunków atmosferycznych oraz krótki ogon zwieńczony białym muśnięciem. Waga powinna się wahać od 10 do 18 kg.