Toczenie CNC

Nasza firma oferuje różnorodne usługi, m.in. obróbkę skrawaniem rozmaitych materiałów w tym toczenie CNC. Działamy na krajowym rynku od wielu lat, dzięki czemu znamy się na naszej pracy i możemy zaoferować klientom usługi najwyższej jakości. Wykonujemy solidne części do maszyn - między innymi koła zębate czy motoreduktory. Produkujemy także części na indywidualne zamówienie. Z naszą ofertą można zapoznać się na stronie internetowej, dostępnej pod adresem podanym w linku. Zachęcamy do odwiedzeniaj.

Kanały tekstylne

W ofercie produktowej naszej firmy znajdziecie Państwo liczne kanały tekstylne, jakie wykorzystywane są w licznych budynkach, gdzie konieczne jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Zachęcamy także do kontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Panstwu dobrać najbardziej funckjoanlne rozwiązania. Liczne nawiewniki i wentylacje, jakie Państwu oferujemy w najbardziej atrakcyjnych cenach to rozwiązania, jakie pozwalają na uzyskiwanie w danych pomieszczeniach najlepszej rotacji.

Notebooki Dell

Proponujemy wytrzymałe laptopy o odpornych na zniszczenia obudowach. W ofercie posiadamy notebooki Dell z wgranym oprogramowaniem Windows 10 w atrakcyjnych cenach. Nasze komputery przenośne posiadają 12-miesięczną gwarancję door-to-door. Wybrane modele posiadają w wyposażeniu płytę dotykową oraz niezwykle wytrzymałą baterię.

Wiązki elektryczne producent

Nasze artykuły są powszechnie stosowane w urządzeniach różnego typu, najczęściej w sprzęcie AGD. Jako producent, wykonujemy także wiązki elektryczne do oświetlenia, billboardów reklamowych, maszyn przemysłowych i rolniczych. Szerokość zastosowań naszych wyrobów jest bardzo szeroka, dlatego z dumą stwierdzamy, że jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom niemal każdej branży. Dokładamy stań, by każdy z naszych artykułów był w stanie sprawdzić się w warunkach codziennej pracy i był bezpieczny dla użytkownika.

Paletyzacja robotem

Nasza firma zajmuje się tworzeniem specjalistycznych urządzeń, służących do kompleksowego pakowania i sortowania dowolnych towarów, niezależnie od ich wagi oraz gabarytów. Profesjonalna paletyzacja robotem to bardzo wydajne, innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pracę pracowników.

Plotery tnące

Nasza firma zapewnia kompleksowe zaopatrzenie w plotery tnące i niezbędne do nich akcesoria. W naszym asortymencie znajdą Państwo płyty, głowice, adaptery, ostrza i paski oraz wiele innych komponentów, umożliwiających precyzyjną i efektowną pracę cutterów do dowolnych materiałów od drewna po kamień.

Klimatyzatory Toruń

W ramach naszych usług sprzedajemy i serwisujemy klimatyzatory w Toruniu. Grupa specjalistów, którzy pracują w naszej firmie, stawia na pełne zadowolenie każdego klienta. Dzięki temu można cieszyć się z odpowiednio funkcjonujących systemów wentylacyjnych. Dokładnie oczyszczone i naprawione urządzenia pozwalają na przyjemne chłodzenie w ciepłe dni i utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas tych zimniejszych. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej oferty. Naprawdę warto!

Drukarki etykiet

Identyfikacja produktów kodami kreskowymi, czy nalepianie na nich cen jest konieczne do sprawnego prowadzenia własnego sklepu. W naszej ofercie znajdziesz drukarki etykiet, które pozwalają na produkcję samoprzylepnych oznakowań. Nasze urządzania mają swoje zastosowanie szczególnie w warunkach przemysłowych.

Opłatomaty

Czekając w kolejce do kasy w urzędzie, marzy się o szybszym sposobie załatwiania spraw finansowych. Zainstalowane w instytucjach publicznych opłatomaty pozwalają skrócić czas rozliczania zobowiązań finansowych przez interesantów. Jest to nowoczesne rozwiązanie zdobywające uznanie wśród jego użytkowników.

Urządzenie do dezynfekcji rąk

Przez pandemię koronawirusa wszyscy musimy jeszcze bardziej niż wcześniej dbać o higienę naszych dłoni. Jednak są takie stanowiska, na których urządzenie do dezynfekcji rąk było potrzebne znacznie wcześniej. Nasze maszyny stworzone są z nierdzewnej stali i posiadają czerwone i zielone światła, które wskazują na to, czy oczyszczanie dłoni przebiegło pomyślnie.

Skanowanie 3d dolnośląskie

Proces ten jest szczególnie pomocny w takich dziedzinach jak inżynieria odwrotna modeli o specyficznej geometrii. Oferujemy skanowanie 3D w Dolnośląskiem, które pozwala uzyskać precyzyjne wymiary i kształty, a także kolory i faktury. Technika ta umożliwia także redukcję kosztów w przemyśle oraz określenie stanu technicznego powstałych obiektów.

pir lambda

Jednym z najbardziej doskonałych izolatorów termicznych jest pianka poliuretanowa PIR. Lambda (współczynnik przewodzenia) wynosi od 0,019 do 0,024 W/mK. Stosując pianki poliuretanowe zamiast steropianu czy też wełny mineralnej można sobie pozwolić na zmniejszenie znacznie grubości warstwy izolacyjnej.

Robotyzacja procesów produkcyjnych

Nasze innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania wspomogą każde przedsiębiorstwo w takich zadaniach jak np. spawanie, lakierowanie czy transport detali. Specjalizujemy w się w coraz popularniejszym obszarze, jakim jest robotyka przemysłowa. Kompleksowe działania obejmują analizę ryzyka i systemu bezpieczeństwa, opracowanie oraz realizacje projektu w całości. Zapewniamy również gwarancyjną i pogwarancyjną opiekę serwisową.

Tunery cyfrowe

Chcesz pozbyć się problemów z sygnałem telewizyjnym? Odwiedź nasz sklep internetowy, w którym znajdziesz najnowocześniejsze tunery cyfrowe - dostępne w zestawach z pilotami. Sprawdzą się zwłaszcza w przypadku odbiorników starszej generacji. Ciesz się wielowymiarową rozrywką, którą zapewnia Android TV i połączenie z internetem!

Obróbka metali cnc

Wybierz naszą firmę a przekonasz się, że wykonujemy na najwyższym poziomie usługi w zakresie produkowania metalowych części zamiennych i fragmentów konstrukcji urządzeń. Jednym z naszych podstawowych zadań jest obróbka metali CNC - metodą, która pozwala na precyzyjne wykonanie poszczególnych części i elementów. Proces ten przeprowadzamy zarówno w sposób konwencjonalny, jak i przy użyciu sterowanych komputerowo maszyn. W Amro-Met z tej metody korzystamy zarówno przy frezowaniu jak i toczeniu.

Szafy kartotekowe

W każdym biurze czy sekretariacie, nie tylko w firmie, ale także w placówce oświatowej czy medycznej niezbędnym elementem wyposażenia są meble kartotekowe. W ofercie przedsiębiorstwa Techmark znajdziecie Państwo takie właśnie szafy wykonane z solidnej blachy stalowej, dostępne w kilku wariantach, przeznaczonych do przechowywania dokumentów o różnych rozmiarach.

Konfiguracja sieci

Nasze działania oparte są na merytorycznej wiedzy oraz zaangażowaniu naszych pracowników. Telco to firma świadcząca usługi komputerowe z Ostrowa Wielkopolskiego, która zajmuje się instalacją i konfiguracją sieci informatycznych oraz systemów operacyjnych, montażem alarmów oraz wieloma innymi czynnościami IT. Sprawdź pełną ofertę na naszej stronie internetowej.

Pokazy pirotechniczne

Pokazy pirotechniczne na szeroką skalę. Pirotechnika sceniczna wywołująca zachwyt i powalająca na kolana. Niezwykłe możliwości i efekty, które zachwycają każdego kto uczestniczy w naszych pokazach pirotechnicznych. Zapraszamy gorąco do współpracy i kontaktu z naszą firma w celu zorganizowania pokazów pirotechnicznych.

Gdynia - niszczenie dokumentów

Jeśli w twojej firmie zalegają sterty segregatorów nic nie wartych i przedawnionych materiałów, ale chciałbyś pozbyć się ich tak, aby żadne poufne dane nie trafiły w niepowołane ręce, skorzystaj z usługi niszczenia dokumentów przez firmę Green Data. Odbieramy stare materiały, nagromadzone i zdezaktualizowane już papiery firmowe i przetwarzamy je w recyklingu makulatury na nowe tworzywa. Profesjonalne podejście eliminuje ryzyko wycieku poufnych danych. Masz pewność, że twoje zbiory zostaną dokładnie zlikwidowane.

producent maszyn pakujących

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się kompleksowy sprzęt, który wykorzystywany jest przede wszystkim w halach produkcyjnych oraz w firmach zajmujących się wysyłką. Producent maszyn pakujących przygotował szereg przydatnych rozwiązań i urządzeń, które poprawiają płynność pracy.

Skanery 3D

Nasi klienci cenią sobie wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz oferowanego, nowoczesnego sprzętu. Skaner 3D, którego cena została dopasowana do Państwa oczekiwań, pozwoli znacznie skrócić czas projektowania różnego czasu obiektów. Nie będzie już konieczne rozpoczynanie pracy od zera - wystarczy przekazanie danych obiektu do komputera i za pomocą oprogramowania dopasowanie ich do swoich preferencji oraz oczekiwań.

Drożdże gorzelnicze

Do wyrobu każdego rodzaju alkoholu są potrzebne inne składniki. Najważniejsze jednak wydają się drożdże gorzelnicze, dzięki którym produkt ma określoną, procentową zawartość alkoholu. W naszym sklepie znajdziesz różne szczepy przeznaczone do uwarzenia wielu rodzajów napojów, m. in. rumu, wódki, piwa czy whiskey. Produkty różnią się między sobą ilością litrów alkoholu, które można uzyskać z fermentacji - najwydajniejsze pozwolą na wyprodukowanie nawet 100 litrów alkoholu przy użyciu 25 kilogramów cukru.

McAfee

Program antywirusowy to oprogramowanie komputerowe, które chroni nasze urządzenia przed różnymi zagrożeniami związanymi z działalnością w sieci. Jednym z popularnych programów antywirusowych jest McAfee. Ten program oferuje skuteczną ochronę przed wirusami, trojanami, phishingiem i innymi niebezpiecznymi oprogramowaniami. McAfee zapewnia pełne skanowanie systemu w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń, a także monitoruje naszą aktywność online w czasie rzeczywistym, blokując podejrzane strony internetowe i podejrzane pliki. Dodatkowo, program ten oferuje również moduł zaporowy, który kontroluje połączenia sieciowe, zapobiegając nieautoryzowanemu dostępowi do naszego systemu.

Laser do czyszczenia rdzy

Nieestetyczne, rude wykwity na poręczy? A może wynik wcześniejszego uszkodzenia mechanicznego? Albo, tak po prostu, widoczny wiek danej powierzchni? Niezależnie od tego, z czego chcesz usunąć korozję, u nas znajdziesz odpowiedni sprzęt. Oferujemy laser do czyszczenia rdzy w kilku rodzajach i wielkościach.

Ładowarka indukcyjna

Zapomnij o kablach - postaw na bezprzewodowe uzupełnianie baterii! Ładowarka indukcyjna to przykład technologii, która wpływa na codzienne życie. Wystarczy, że odłożysz swój telefon na panel, a urządzenie zacznie pobierać energię. Dodatkowym atutem jest ochrona przed przegrzaniem telefonu, oraz szeroka kompatybilność.