Toczenie CNC

Nasza firma oferuje różnorodne usługi, m.in. obróbkę skrawaniem rozmaitych materiałów w tym toczenie CNC. Działamy na krajowym rynku od wielu lat, dzięki czemu znamy się na naszej pracy i możemy zaoferować klientom usługi najwyższej jakości. Wykonujemy solidne części do maszyn - między innymi koła zębate czy motoreduktory. Produkujemy także części na indywidualne zamówienie. Z naszą ofertą można zapoznać się na stronie internetowej, dostępnej pod adresem podanym w linku. Zachęcamy do odwiedzeniaj.

Kanały tekstylne

W ofercie produktowej naszej firmy znajdziecie Państwo liczne kanały tekstylne, jakie wykorzystywane są w licznych budynkach, gdzie konieczne jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Zachęcamy także do kontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Panstwu dobrać najbardziej funckjoanlne rozwiązania. Liczne nawiewniki i wentylacje, jakie Państwu oferujemy w najbardziej atrakcyjnych cenach to rozwiązania, jakie pozwalają na uzyskiwanie w danych pomieszczeniach najlepszej rotacji.

Notebooki Dell

Proponujemy wytrzymałe laptopy o odpornych na zniszczenia obudowach. W ofercie posiadamy notebooki Dell z wgranym oprogramowaniem Windows 10 w atrakcyjnych cenach. Nasze komputery przenośne posiadają 12-miesięczną gwarancję door-to-door. Wybrane modele posiadają w wyposażeniu płytę dotykową oraz niezwykle wytrzymałą baterię.

Wiązki elektryczne producent

Nasze artykuły są powszechnie stosowane w urządzeniach różnego typu, najczęściej w sprzęcie AGD. Jako producent, wykonujemy także wiązki elektryczne do oświetlenia, billboardów reklamowych, maszyn przemysłowych i rolniczych. Szerokość zastosowań naszych wyrobów jest bardzo szeroka, dlatego z dumą stwierdzamy, że jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom niemal każdej branży. Dokładamy stań, by każdy z naszych artykułów był w stanie sprawdzić się w warunkach codziennej pracy i był bezpieczny dla użytkownika.

Paletyzacja robotem

Nasza firma zajmuje się tworzeniem specjalistycznych urządzeń, służących do kompleksowego pakowania i sortowania dowolnych towarów, niezależnie od ich wagi oraz gabarytów. Profesjonalna paletyzacja robotem to bardzo wydajne, innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pracę pracowników.

Plotery tnące

Nasza firma zapewnia kompleksowe zaopatrzenie w plotery tnące i niezbędne do nich akcesoria. W naszym asortymencie znajdą Państwo płyty, głowice, adaptery, ostrza i paski oraz wiele innych komponentów, umożliwiających precyzyjną i efektowną pracę cutterów do dowolnych materiałów od drewna po kamień.

Drukarki etykiet

Identyfikacja produktów kodami kreskowymi, czy nalepianie na nich cen jest konieczne do sprawnego prowadzenia własnego sklepu. W naszej ofercie znajdziesz drukarki etykiet, które pozwalają na produkcję samoprzylepnych oznakowań. Nasze urządzania mają swoje zastosowanie szczególnie w warunkach przemysłowych.

Opłatomaty

Czekając w kolejce do kasy w urzędzie, marzy się o szybszym sposobie załatwiania spraw finansowych. Zainstalowane w instytucjach publicznych opłatomaty pozwalają skrócić czas rozliczania zobowiązań finansowych przez interesantów. Jest to nowoczesne rozwiązanie zdobywające uznanie wśród jego użytkowników.

Urządzenie do dezynfekcji rąk

Przez pandemię koronawirusa wszyscy musimy jeszcze bardziej niż wcześniej dbać o higienę naszych dłoni. Jednak są takie stanowiska, na których urządzenie do dezynfekcji rąk było potrzebne znacznie wcześniej. Nasze maszyny stworzone są z nierdzewnej stali i posiadają czerwone i zielone światła, które wskazują na to, czy oczyszczanie dłoni przebiegło pomyślnie.

Skanowanie 3d dolnośląskie

Proces ten jest szczególnie pomocny w takich dziedzinach jak inżynieria odwrotna modeli o specyficznej geometrii. Oferujemy skanowanie 3D w Dolnośląskiem, które pozwala uzyskać precyzyjne wymiary i kształty, a także kolory i faktury. Technika ta umożliwia także redukcję kosztów w przemyśle oraz określenie stanu technicznego powstałych obiektów.

pir lambda

Jednym z najbardziej doskonałych izolatorów termicznych jest pianka poliuretanowa PIR. Lambda (współczynnik przewodzenia) wynosi od 0,019 do 0,024 W/mK. Stosując pianki poliuretanowe zamiast steropianu czy też wełny mineralnej można sobie pozwolić na zmniejszenie znacznie grubości warstwy izolacyjnej.

Obróbka metali cnc

Wybierz naszą firmę a przekonasz się, że wykonujemy na najwyższym poziomie usługi w zakresie produkowania metalowych części zamiennych i fragmentów konstrukcji urządzeń. Jednym z naszych podstawowych zadań jest obróbka metali CNC - metodą, która pozwala na precyzyjne wykonanie poszczególnych części i elementów. Proces ten przeprowadzamy zarówno w sposób konwencjonalny, jak i przy użyciu sterowanych komputerowo maszyn. W Amro-Met z tej metody korzystamy zarówno przy frezowaniu jak i toczeniu.

Gdynia - niszczenie dokumentów

Jeśli w twojej firmie zalegają sterty segregatorów nic nie wartych i przedawnionych materiałów, ale chciałbyś pozbyć się ich tak, aby żadne poufne dane nie trafiły w niepowołane ręce, skorzystaj z usługi niszczenia dokumentów przez firmę Green Data. Odbieramy stare materiały, nagromadzone i zdezaktualizowane już papiery firmowe i przetwarzamy je w recyklingu makulatury na nowe tworzywa. Profesjonalne podejście eliminuje ryzyko wycieku poufnych danych. Masz pewność, że twoje zbiory zostaną dokładnie zlikwidowane.

producent maszyn pakujących

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się kompleksowy sprzęt, który wykorzystywany jest przede wszystkim w halach produkcyjnych oraz w firmach zajmujących się wysyłką. Producent maszyn pakujących przygotował szereg przydatnych rozwiązań i urządzeń, które poprawiają płynność pracy.

Drożdże gorzelnicze

Do wyrobu każdego rodzaju alkoholu są potrzebne inne składniki. Najważniejsze jednak wydają się drożdże gorzelnicze, dzięki którym produkt ma określoną, procentową zawartość alkoholu. W naszym sklepie znajdziesz różne szczepy przeznaczone do uwarzenia wielu rodzajów napojów, m. in. rumu, wódki, piwa czy whiskey. Produkty różnią się między sobą ilością litrów alkoholu, które można uzyskać z fermentacji - najwydajniejsze pozwolą na wyprodukowanie nawet 100 litrów alkoholu przy użyciu 25 kilogramów cukru.

Laser do czyszczenia rdzy

Nieestetyczne, rude wykwity na poręczy? A może wynik wcześniejszego uszkodzenia mechanicznego? Albo, tak po prostu, widoczny wiek danej powierzchni? Niezależnie od tego, z czego chcesz usunąć korozję, u nas znajdziesz odpowiedni sprzęt. Oferujemy laser do czyszczenia rdzy w kilku rodzajach i wielkościach.

Ploter CNC

Niezwykle solidna konstrukcja (żeliwna), przystosowana do frezowania różnorodnych materiałów (aluminium, drewna, ale także stali). Każdy ploter CNC został zaprojektowany w celu zapewnienia możliwie wysokiej wydajności i niezawodności. Polecamy maszyny sterowane numerycznie w kilku seriach: od najmniejszych (MICRO), po serię MAXI dla najbardziej wymagających zakładów przemysłowych. Przygotowaliśmy również specjalistyczne maszyny zapewniające maksymalną precyzję pracy. Do każdego urządzenia dobrać można szeroki zakres elementów i akcesoriów dodatkowych.

Wi-Fi 6E

Zintegruj swoje działania biznesowe z najnowocześniejszą technologią, wybierając Wi-Fi 6E. Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług i produktów, umożliwiając naszym klientom pełne wykorzystanie potencjału sieci bezprzewodowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz konkurencyjne ceny. Korzystając z usług naszej firmy, zyskujesz dostęp do najnowszych technologii sieciowych, które ułatwią rozwój Twojego biznesu. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Skorzystaj z naszych usług i zobacz, jak technologia Wi-Fi 6E może zmienić Twoją firmę!

recykling odpadów tekstylnych

Twój stary sweter nie musi lądować na śmietniku! Dzięki usługom naszej firmy, wszystko czego już nie potrzebujesz może zyskać nowe życie. Robimy to, co kochamy - recykling odpadów tekstylnych. Twoje zużyte ubrania, pościel czy tkaniny przekształcamy w nowe produkty, chroniąc tym samym naszą ukochaną planetę. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, cieszących się z rzeczy stworzonych na nowo, dopasowanych idealnie do ich potrzeb. To nie tylko ekonomia, to również ekologia! Daj szansę swoim materiałom, zarazem dbając o środowisko. To takie proste - zabierz nam to, czego nie potrzebujesz, a my oddamy Ci coś w zamian.