tanie wywoływanie zdjęć

Chcąc obecnie założyć klasyczny album rodzinny należy zmierzyć się z małym wyzwaniem - wydrukowaniem fotografii na papierze. Tanie wywoływanie zdjęć, które oferujemy, z pewnością pomoże w realizacji tej misji. Zrealizujemy zamówienie szybko i sprawnie. Już po kilku dniach będziesz mógł cieszyć się kolorowymi pamiątkami z imprez, spotkań i wycieczek.

najazdy kablowe

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie najazdy kablowe hotelowe wielokanałowe. Szeroka oferta pozwoli na dobranie idealnego najazdu dla Waszych usług. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu i wyposażenia pod eventy, imprezy, koncerty, itp. Poszukujesz profesjonalnego oświetlenia lub nagłośnienia - zgłoś się do nas!

Fotografia dziecięca

Specjalizujemy się w działalności usługowej, umożliwiając naszym Klientom zaopatrywanie się w najbardziej wyjątkowe materiały pamiątkowe, które będą towarzyszyły im przez całe życie. Fotografia dziecięca, którą firma Super-Foto praktykuje w Poznaniu jest nastawiona na dokumentowanie nie tylko istotnych dla Was zdarzeń, ale także towarzyszących im emocji i uczuć. Wykonujemy zarówno sesje samego maluszka, jak również skierowane do całej rodziny, a dla tych, którzy chcą dokumentować swoją wspólną drogę od samego początku - ciążowe.

Wodzirej na wesele

Sercem każdej imprezy jest właściwie dobrana oprawa muzyczna, dzięki której wszyscy goście będą świetnie się bawić i dzięki której nikt nie będzie miał ochoty zejść z parkietu aż do białego rana! Jestem doświadczonym wodzirejej na wesele, który przygotuje fantastyczny repertuar, oparty zarówno na przebojach sprzed lat, jak i na hitach z pierwszych miejsc list przebojów! Co istotne, zajmę się także przygotowaniem zabaw oczepinowych oraz koordynowaniem wszelkich działań podczas toczącego się przyjęcia.

Akcesoria dla fotografów

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele ciekawych dodatków i opakowań, które mogą być świetnym dodatkiem do zdjęć. Akcesoria dla fotografów dostępne w naszej ofercie to przede wszystkim oprawy na zdjęcia, a także woreczki na pendrive dla klienta oraz urocze dodatki do zdjęć - jak na przykład rogi renifera.

Kasety magnetofonowe

Nasz sklep internetowy charakteryzuje się szerokim wyborem akcesoriów muzycznych. W ofercie specjalnej znajdują się oryginalne kasety magnetofonowe z muzyką pochodzącą z różnych krajów i lat. Zakup produktów jest idealnym rozwiązaniem na prezent dla osób ceniących światową muzykę niezależnie od gatunku.

Plakaty z charakterem

Coraz więcej architektów oraz dekoratorów wnętrz zwraca uwagę na ścienne dekoracje. Obrazy czy plakaty z charakterem pojawiające się we wnętrzach nadają pomieszczeniom unikatowości oraz estetyki. Jeśli zależy Ci na stworzeniu oryginalnej i inspirującej przestrzeni, skorzystaj z oferty naszego sklepu!

mapa europy 1930

Ofertę naszego sklepu kierujemy przede wszystkim do miłośników geografii, historii oraz wszelkiego rodzaju reprodukcji. W naszym sklepie znajdują się takie stare grafiki jak mapa Europy 1930 r. W kategorii tej posiadamy przede wszystkim efektowne plany królestwa Hiszpanii oraz Portugalii. Sprawdź naszą ofertę!