Adwokat Warszawa

Jeżeli potrzebny Ci dobry adwokat - Warszawa jest miastem, na terenie którego działa kancelaria specjalizująca się w tej dziedzinie. Wszystkie zatrudnione u nas osoby to specjaliści w swojej branży, którzy dokładają starań, by spełnić oczekiwania klientów. Wybierz najlepszego adwokata w Warszawie - jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania.

Zastrzeżenie nazwy

Na wizerunek każdego przedsiębiorstwa składa się szereg różnych elementów, które stanowią o jego graficznej i tekstowej identyfikacji. Zastrzeżenie nazwy jest własnego przedsiębiorstwa oraz własnych produktów, jest jednym z pierwszych kroków, jakie należy podjąć w celu zabezpieczenia się pzred nielegalnym działaniem konkurencji. Jeżeli nie wiedzą Państwo jakie dokumenty będą do tego potrzebne, gdzie się zgłosić i jak długo może trwać cała procedura, to zapraszamy do skorzystania z pomocy kancelarii BG Patent.

Prawo pracy Warszawa

Nasze działania mają na celu wspieranie podmiotów gospodarczych różnej wielkości i z różnych branż w kwestiach związanych z ich codzienną pracą. Mieszcząca się w Warszawie kancelaria Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka zajmuje się praktyką korporacyjną, okołogiełdową, nieruchomościową oraz transakcyjną, ale wyspecjalizowała się także w węższych, ścisłych specjalnościach, wśród których znalazło się m. in. prawo pracy. W związku z nim podejmujemy się m. in. kwestii konkurencyjności, warunków zatrudnienia i wielu innych.

Radca prawny Nysa

Oferujmy naszym Klientom z Nysy możliwość zasięgnięcia porady z zakresu kodeksu cywilnego, karnego, gospodarczego i innych. Jako radcy prawni reprezentujemy strony w postępowaniach sądowych dotyczących rozwodów, restrukturyzacji zadłużenia a także prowadzimy windykację należności i sprawy o podział majątku.

Adwokat

Prowadzimy sprawy z zakresu kodeksu karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego i pracy. Adwokat z kancelarii DGK reprezentuje Klientów w postępowaniach przygotowawczych i wykonawczych, prowadzi także windykację należności i egzekucję alimentów. Nasza siedziba zlokalizowana jest na Rynku Nowomiejskim w Toruniu.

Odszkodowania Lublin

Jesteśmy lubelską kancelarią prawną świadczącą pomoc między innymi w zakresie uzyskiwania zadośćuczynień po wypadkach śmiertelnych. Oferujemy również swoje wsparcie w przypadku starania się o odszkodowania związane z błędami medycznymi, wypadkami komunikacyjnymi i doznanymi w ich wyniku uszczerbkami na zdrowiu.